SIRA SENDE!

Kendini Geliştir

Bilişim School; 18 yaş altında olan çocuk ve gençlerimizin bilgi sistemleri ile tanışması ve dijital çağdaki yerini alması için tasarlanan bir projedir. Dijitalleşen dünyada geleceğimizin teminatı olan gençlerimizi en doğru şekilde yetiştirmeyi amaçlıyoruz. Öğrenme Yönetim Sistemi destekli eğitimler ile ülkemizin her kesimine ulaşmayı hedefliyoruz.

Kendini Geliştir
  500 ₺300 ₺

  Bilgisayarımı Tanıyorum

  Bu modülü tamamladıklarında öğrenciler, bilgisayarların zaman içerisindeki değişim ve gelişimi hakkında fikir sahibi olacak, dosya ve klasörleri yönetebilecek, internette gezinip e-posta atabilecek, MS Office araçları ile ihtiyaçları doğrultusunda ürünler oluşturabilecek ve temel seviyede bilgisayar kullanım bilgisine erişeceklerdir.

  750 ₺500 ₺

  Algoritma Temelleri ve Blok Tabanlı Programlama

  Bu modülü tamamladıklarında öğrenciler, problem çözme bilgi ve becerilerini artıracak, mevcut bir problemin çözümüne yönelik farklı çözüm önerileri geliştirmeyi öğrenecek ve bir problemin çözümüne ulaşmak için en verimli çözüm önerisini seçebilecek bilgi birikimine sahip olacaklar.

  750 ₺500 ₺

  Bilgisayar Temelleri

  Bu modülü tamamladıklarında öğrenciler, bilgisayarın ne olduğunu ve nasıl çalıştığını, çalışırken hangi elemanların rol aldığını ve görevlerini, internette haberleşmenin nasıl gerçekleştiğini, internette tehdit oluşturan unsurları tanıyacak ve bilişim sistemlerinde işlemlerin nasıl gerçekleştiğine dair bilgi birikimi kazanacaklardır.

  1,200 ₺1,000 ₺

  Workshop

  Bu modülü tamamladıklarında öğrenciler, bilgisayarın ne olduğunu ve nasıl çalıştığını, bir bilgisayar sisteminin çalışması esnasında hangi elemanların rol aldığını ve bu elemanların görevlerini, internet dünyasında haberleşmenin nasıl gerçekleştiğini, internet dünyasında tehdit oluşturan unsurları tanıyacak ve bilişim sistemlerini kullanırken işlemlerin nasıl gerçekleştiğine dair bilgi birikimi kazanacaklardır.

Mesaj Gönder
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?