YETENEĞİ KEŞFET

Bilişim School Yol Haritası ışığında, yaş grubuna göre öğrenciler “Bilişime İlk Adım” ile başlarlar. Bu adımda bulundukları yaş grubuna uygun olan kodlama eğitimlerini alacaklardır. Eğitimler sonunda yapılacak olan ön değerlendirme ile öğrencilerin siber güvenlik, yapay zekâ ve yazılım geleceğim yollarında devam edebilecek yetkinliğe sahip olup olmadığı test edilecektir. Test sonunda kriterlere uygun olan öğrenciler istedikleri yoldan devam edeceklerdir. Bilişime İlk Adım eğitimlerini başka kuruluşlardan almış olan öğrenciler de ön değerlendirmeye girebileceklerdir.

Ön değerlendirme sonrası uygun görülen öğrencilere istedikleri alanda temel seviyede eğitimler verilecektir. Sonrasında tekrar bir değerlendirme yapılacak ve başarılı olan öğrenciler ileri seviyede eğitim almaya hak kazanacaktır. Bu eğitimler sonrası yapılacak son değerlendirme aşamasında ise öğrencilerin proje aşamasına geçebilecek yetkinliğe sahip olup olmadığı tespit edilecektir. Ve sonrasında başarılı öğrencilerle proje yapılacak olup, proje sonunda genç girişimcilik ve inovasyon eğitimi verilecektir.

Bilişime İlk Adım

Hem eğlenceli hem eğitici. Bilişimin temellerini sağlam atmak ister misin?

Yazılım Geleceğim Junior

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Yazılım Geleceğim

Geleceğin yazılımcılarını ve yetenekleri keşfetmeyi amaçlıyoruz.

Yapay Zeka Geleceğim

Artık her alanda sıkça duyduğumuz bir terim; yapay zeka. Bu alanı keşfetmek ve emin adımlarla yürümek ister misin?

Siber Güvenlik Geleceğim

Siber Güvenlik parlayan bir yıldız ve her geçen gün önemi artıyor. Bu alanda ilgili ve yetenekli gençleri hedefliyoruz.

Mesaj Gönder
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?